facebook twitter vimeo

Hakkımızda

Royale' Creative

Doğan Organizasyon olarak 2000 yılından itibaren Kişisel ve Kurumsal Organizasyonlar düzenleyen, çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren davet organizasyon şirketidir. Yaptığı işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan Doğan Organizasyon; yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam edecektir . Bizler Organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz kişisel ve kurumsal firmaları müşterimiz değil, takım ruhunun parçası olarak görmekteyiz..

Ülkemizin ekonomik gelişiminde ve Avrupa Birliğine doğru atılacak adımlarda Türk iş dünyasının çağdaşlığa tanıklık etmesi anlamında hazır olmayı, modern, profesyonel, şeffaf kurumsal alt yapısı ile Reklâm, Tanıtım ve Organizasyon sektöründe Lider Ajans olmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız..

Doğan Organizasyon olarak yeni görüşler yeni atılımlar başlatmak istiyoruz. Reklâm tanıtım ve organizasyonlarınızda A dan Z ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunmaktayız.

Çözümlerimiz sayesinde; Isletmelerin en az maliyetle ve en kisa sürede, basarili bir biçimde degisimi bizimle yasamalarin i saglamaktayiz. Kararliyiz , çünkü yaptigimiz isin bilincindeyiz. Birlikte çalismak yeni projelere imza atmak dilegiyle..

Unutmayınız ki!...

Büyük İşler Büyük Düşünceyle Başlar...!

Neler Yaptık

portfolio item portfolio item portfolio item portfolio item portfolio item portfolio item portfolio item portfolio item

Bir Ayrıcalıktır Doğan Organizasyon.

bullet hover email hover menu arrow